Ons team

Onderbouw (groep 1 t/m 4)

Ingeborg Réveillac

Leerkracht groep 1a

Meer info

Carla Bosman

Leerkracht groep 1a, 2b en 2c

Meer info

Rosanne van Putten

Leerkracht groep 1b en 3c

Meer info

Saskia van der Roest

Leerkracht groep 1c

Meer info

Maartje Vis

Leerkracht groep 1c

Meer info

Manja Schneider

Leerkracht groep 2a

Meer info

Lily van Baarsen

Leerkracht groep 2a

Meer info

Desirée Nuis

Leerkracht groep 2b

Meer info

Barber Notenboom

Leerkracht groep 2c

Meer info

Viviën Stolker

Leerkracht groep 3a

Meer info

Lucia Turennout

Leerkracht groep 3a

Meer info

Irene Ruurs

Leerkracht groep 3b

Meer info

Graciëla Griffith

Leerkracht groep 3b

Meer info

Iris Visser

Leerkracht groep 3c

Meer info

Rianne Hoppenbrouwer

Leerkracht groep 4a

Meer info

Jasmina Kazlagic

Leerkracht groep 4a en 7b

Meer info

Joke Feenstra

Leerkracht groep 4b

Meer info

Mariska Konijnenburg

Leerkracht groep 4b

Meer info

Gerard Kuipers

Leerkracht groep 4c

Meer info

Wendy van der Heiden

Leerkrachtondersteuner onderbouw

Meer info

Jessy Schriek

Leerkrachtondersteuner onderbouw

Meer info

Nienke Pagee

Leerkrachtondersteuner onderbouw

Bovenbouw (groep 5 t/m 8)

Esther Bos

Leerkracht groep 5a

Meer info

Foka Verburg

Leerkracht groep 5a

Meer info

Anouk Gerritsen

Leerkracht groep 5b

Meer info

Tineke Bergema

Leerkracht groep 5b en 5c

Meer info

John Coppens

Zij-instromer groep 5b

Meer info

Saskia Rigter

Leerkracht groep 5c

Meer info

Jolanthe Janssen

Leerkracht groep 6a

Meer info

Erika Kerst

Leerkracht groep 6b

Meer info

Mees Hageman

Leerkracht groep 6b

Meer info

Laetitia Asser

Leerkracht groep 6c

Meer info

Mouad Hajji

Leerkracht groep 6c

Meer info

Philip de Liagre Böhl

Leerkracht groep 6c

Meer info

Edwin Post

Leerkracht groep 7a

Meer info

Venne Noordenbos

Leerkracht groep 7b

Meer info

André Lammers

Leerkracht groep 7c

Meer info

Cindy Otte

Leerkracht groep 8a

Meer info

Betty Westerveld

Leerkracht groep 8b

Meer info

Nassima El Hadaoui

Leerkrachtondersteuner bovenbouw

Meer info

Shamila Tromp

Leerkrachtondersteuner bovenbouw

Meer info

Interne begeleiding

Marjanne Koops

Coördinator ondersteuning groep 1 t/m 4

Meer info

Marianne Kwant

Coördinator ondersteuning groep 5 t/m 8

Meer info

Wilma Rietveld

Remedial teaching

Meer info

Administratie / onderwijsondersteuning

Carola Andringa

Administratie

Meer info

Ellen van Groeningen

Administratie

Meer info

Aïda Merdinyan

Schoolassistente

Meer info

Natasja Engelbart

TSO coördinator

Meer info

Tiny van Egmond

Bewegingsonderwijs

Meer info

Romy van Dijk

Bewegingsonderwijs

Meer info

Pieter Slijkoord

Muziekdocent

Meer info

Gilles Michels

Muziekdocent

Meer info

Sander 't Sas

Handvaardigheid docent

Meer info

Daniëlle Neve

Vaste invalkracht

Meer info

Directie

Herman Kolthof

Interim-directeur

Meer info

Irma van Harten

Adjunct-directeur, coördinator groepen 1-4

Meer info

Sunita Konings

Adjunct-directeur, coördinator groepen 5-8